Naprawa zamków Gdynia

Naprawa zamków gdynia KIEDY ZAMEK SIĘ PSUJE…
Każdy, nawet najlepszy zamek czasem odmawia posłuszeństwa – zacina się, gorzej obraca, nie chce wpuścić klucza. W takiej sytuacji należy zwrócić się do specjalisty. Pogotowie zamkowe w Gdyni zatrudnia wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy specjalizują się w naprawianiu zamków. Nie warto zwlekać, jeśli mechanizm wkładki nie pracuje prawidłowo. Po pierwsze, naprawa zamka jest zawsze tańsza niż montaż i wymiana zamka. Co więcej, montaż nowego zamka może się wiązać również z koniecznością wymiany drzwi. Zatem, jeśli masz taką możliwość,  postaw na naprawę zamka.

Warto także systematycznie, zgodnie z zaleceniami producenta, przeprowadzać serwis zamków. W takim wypadku naprawa zamka w ogóle może nie być konieczna, bo skończy się wyłącznie na szybkiej interwencji ślusarza. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej realizacji zlecenia i chcesz mieć pewność, że będzie ono wykonane prawidłowo, to zadanie zleć  ślusarzom z Pogotowia zamkowego w Gdyni.


Świadczymy również inne usługi:

Awaryjne otwieranie samochodów Gdynia
Awaryjne otwieranie mieszkań Gdynia
Montaż i wymiana zamków Gdynia
Usługi ślusarskie Gdynia


POSTAW NA DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie to podstawa pracy ślusarza. Jednakże ważnym elementem jest także wiedza, umiejętności oraz wykorzystywane narzędzia. Pogotowie zamkowe dba o to, aby wszyscy zatrudnieni u nas ślusarze mieli najwyższe kwalifikacje. Naszych pracowników wyposażamy także w sprawdzone i nowoczesne narzędzia pozwalające szybko i bezinwazyjnie wykonywać naprawianie zamków.

Małgorzata Kruszewska
Małgorzata Kruszewska
2023-08-15
Dojazd na czas , profesjonalnie nawet w święto polecam firma godna polecenia a Pan bardzo sympatyczny mam nadzieje ze więcej nie będę potrzebować 🙃
mico1975poland
mico1975poland
2023-07-07
Sprawnie, starannie i profesjonalnie.
Mateusz Fischer
Mateusz Fischer
2022-12-03
Naprawdę sprawnie i dokładnie przeprowadzona robota. Pana Oleha polecam bo przy wymianie zamka w skrzynce i robota solidnie wykonana (paru wykonawców stwierdziło że nie podejmie się zadania, bo takich zamków nie produkują, a akurat tutaj na miejscu zamek był dostosowywany do skrzynki) i miło można było porozmawiać 🙂
Maciej Jakubiak
Maciej Jakubiak
2021-11-03
Szybka wstępna wycena przez telefon, umówienie na konkretną godzinę i profesjonalne wykonanie pracy przy wymianie zacinającego się zamka w drzwiach. Polecam Pana Michała! 🙂
Matys Matys
Matys Matys
2021-08-30
Szybko i sprawnie otwarte drzwi do mieszkania po uszkodzeniu zamka. Polecam.
I K
I K
2020-02-20
Szybko, sprawnie. Rewelacja

WYBIERZ SPRAWDZONE MARKI
Pogotowie zamkowe w Gdyni swoim Klientom doradza sprawdzone mechanizmy, które doskonale zabezpieczają drzwi przed nieuprawnionym wtargnięciem osób trzecich. Jesteśmy także specjalistami w zakresie takich zamków. U nas z powodzeniem możesz zamówić serwis zamków Garda, wykonujemy także serwis Dierre.

Z NAMI ZAWSZE WARTO
Dla Państwa procujemy zawsze – to znaczy przez całą dobę i przez 7 dni w tygodniu. Także w niedziele i święta. Wystarczy do nas zadzwonić – Pogotowie zamkowe w Gdyni numer telefonu: 600-277-499 i umówić się w dogodnym dla siebie czasie. Nie wahaj się i dołącz do naszych zadowolonych Klientów!

Nasze usługi wykonuje również w innych miejscowościach w woj. pomorskim:

Naprawa zamków Gdańsk
Naprawa zamków Sopot
Naprawa zamków Władysławowo
Naprawa zamków Wejherowo


Usługi świadczymy w dzielnicach Gdyni:

Obłuże
Babie Doły
Oksywie
Pogórze
Cisowa
Chylonia