Wymiana i montaż zamków Gdynia

Wymiana i montaż zamków Gdynia Kto zamontuje nowy zamek w drzwiach?

Chcesz zamontować nowy zamek u drzwi w domu czy firmie? Zadzwoń do specjalistów w tej dziedzinie! Pogotowie zamkowe w Gdyni profesjonalnie zrealizuje to zlecenie. Dysponujemy niezwykle fachową kadrą, na którą składają się doświadczeni ślusarze. Nam warto zlecać wymianę zamków do drzwi Gerda! Po naszej usłudze poczujesz się w pełni bezpiecznie!

Nie chcesz podejmować decyzji w zakresie rodzaju nowego zamka? Nie wiesz, jaki mechanizm kupić w sklepie żelaznym? Wszyscy proponują Ci różne typy wkładek? Czujesz się zagubiony, bo musisz podjąć decyzję w sprawach, na których się nie znasz? Zleć to Pogotowiu zamkowemu! Nasza firma nie tylko profesjonalnie wykona montaż zamków antywłamaniowych Gerda, ale również pomoże wybrać ten najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Naszym Klientom szczególnie polecamy zamki Gerda, zamki Dierre oraz zamki Mottura. Te marki gwarantują wysoką jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Zadzwoń do nas – 600-277-499 i umów się z jednym z naszych doświadczonych ślusarzy, który przyjedzie i zrealizuje zakładanie zamków.


Świadczymy również inne usługi:

Awaryjne otwieranie samochodów Gdynia
Awaryjne otwieranie mieszkań Gdynia
Naprawa zamków Gdynia
Usługi ślusarskie Gdynia


Montaż zamka zleć specjalistom.

Pogotowie zamkowe w Gdyni zatrudnia wyłącznie doświadczonych ślusarzy. Dodatkowo, aby podnieść ich kwalifikacje, systematycznie umożliwiamy im udział w szkoleniach branżowych, w ramach których poznają nowinki techniczne i technologiczne z branży ślusarskiej.
Nasz specjalista to wysokiej klasy fachowiec – wykonując montaż i wymianę zamków zadba nie tylko o to, aby profesjonalnie wykonać zlecenie, ale także nie zniszczy drzwi czy framugi.

Małgorzata Kruszewska
Małgorzata Kruszewska
2023-08-15
Dojazd na czas , profesjonalnie nawet w święto polecam firma godna polecenia a Pan bardzo sympatyczny mam nadzieje ze więcej nie będę potrzebować 🙃
mico1975poland
mico1975poland
2023-07-07
Sprawnie, starannie i profesjonalnie.
Mateusz Fischer
Mateusz Fischer
2022-12-03
Naprawdę sprawnie i dokładnie przeprowadzona robota. Pana Oleha polecam bo przy wymianie zamka w skrzynce i robota solidnie wykonana (paru wykonawców stwierdziło że nie podejmie się zadania, bo takich zamków nie produkują, a akurat tutaj na miejscu zamek był dostosowywany do skrzynki) i miło można było porozmawiać 🙂
Maciej Jakubiak
Maciej Jakubiak
2021-11-03
Szybka wstępna wycena przez telefon, umówienie na konkretną godzinę i profesjonalne wykonanie pracy przy wymianie zacinającego się zamka w drzwiach. Polecam Pana Michała! 🙂
Matys Matys
Matys Matys
2021-08-30
Szybko i sprawnie otwarte drzwi do mieszkania po uszkodzeniu zamka. Polecam.
I K
I K
2020-02-20
Szybko, sprawnie. Rewelacja

Nam możesz powierzyć swoje bezpieczeństwo! Wszystkie zlecenia związane z montażem zamków oraz wymianą zamków antywłamaniowych realizujemy bardzo profesjonalnie. Naszym mottem jest bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich najbliższych czy współpracowników.

Potrzeba wymiana zamka w drzwiach? Zadzwoń do nas!

Pogotowie zamkowe w Gdyni działa przez całą dobę! Pracujemy przez 7 dni w tygodniu – również w niedziele i święta. Zadzwoń do nas –  600-277-499 i umów się na spotkanie z jednym z naszych ślusarzy. Nie pożałujesz – dzięki nowym zamkom poczujesz się bezpiecznie jak nigdy dotąd!

Nasze usługi wykonuje również w innych miejscowościach w woj. pomorskim:

Montaż i wymiana zamków Gdańsk
Montaż i wymiana zamków Sopot
Montaż i wymiana zamków Władysławowo
Montaż i wymiana zamków Wejherowo


Usługi świadczymy w dzielnicach Gdyni:

Obłuże
Babie Doły
Oksywie
Pogórze
Cisowa
Chylonia