Zamki hotelowe na kartę Gdynia – SALTO

Zamek hotelowy na kartę – sposób na bezpieczeństwo
Zamek hotelowy na kartę to jedno z nowszych rozwiązań mających naZamki hotelowe na kartę Gdynia celu podniesienie jakości świadczonych usług – głównie w zakresie bezpieczeństwa. Nasza firma w Gdyni jako Pogotowie zamkowe z wieloletnim doświadczeniem, zachęca do skorzystania z tej możliwości wszystkich, którym zależy na zapewnieniu swoim gościom: wygody, komfortu i bezpieczeństwa.
Pogotowie zamkowe w Gdyni posiada w swojej ofercie zamki z certyfikatami i wszelkimi niezbędnymi atestami poświadczającymi ich oryginalność, ale i skuteczność.
Są to zamki elektryczne. Tego typu zamki hotelowe działają w oparciu o elektromagnetyczną karę, która odpowiada tzw. systemowi jednego klucza. Karta jest mechanizmem zintegrowanym z komputerem i zarządzanym przez niego.

Zamek hotelowy z klasą
Informacja o tym, że obiekt korzysta z tego typu rozwiązania, przyciąga uwagę klientów, gdyż świadczy o wysokiej klasie świadczonych przez niego usług. Po pierwsze zamki hotelowe na kartę podnoszą znacznie poziom bezpieczeństwa. Zapobiegają ryzyku włamania czy kradzieży. Karta przypisana jest tylko do jednego właściciela, co ogranicza dostęp do pokoju osobom trzecim.
Po drugie taki zamek to synonim wygody na najwyższym poziomie. Za jego pomocą można otworzyć nie tylko pokój, ale również wszystkie inne przypisane do niego pomieszczenia, a także uruchomić elementy wyposażenia hotelu. Dzięki temu goście nie muszą co chwilę angażować pracowników recepcji, by dostać się do środka wybranego wnętrza czy chociażby uruchomić windę. Zamek hotelowy na kartę posiada też liczne wbudowane przydatne funkcje, które mają wpływ na poziom odczuwanego komfortu w trakcie pobytu.
Zamki hotelowe tego typu wpływają znacząco na prestiż prowadzonego przez Państwa obiektu, co z pewnością znajdzie swoje odzwierciedlenie w ilości dokonywanych rezerwacji.  Warto w nie zainwestować, aby pozostawić konkurencję daleko w tyle.

Pogotowie zamkowe w Gdyni – specjaliści od zamków hotelowych
Nasze Pogotowie zamkowe Gdynia oferuje Państwu zarówno sprzedaż, jak i pomoc w doborze najlepszego modelu systemu zamka hotelowego na kartę. Prowadzimy również punkt montażu i wymiany tego typu rozwiązań.
Zapraszamy do kontaktu – 600-277-499