Awaryjne otwieranie samochodów Gdynia Babie Doły

Awaryjne otwieranie samochodów Gdynia Babie DołyIle razy zdarzyło się Państwu zatrzasnąć klucze w samochodzie?  Starania dostania się do środka pojazdu, zazwyczaj kończyły się pewnie zniszczonymi drzwiami lub rozbitą szybą. Koniec z tym! Pogotowie zamkowe Gdynia Babie Doły specjalizuje się w awaryjnym otwieraniu samochodów. Kiedy następnym razem kluczyki zostaną w środku pojazdu, prosimy o natychmiastowy kontakt z nami. Awaryjne otwieranie aut wykonujemy z pełną precyzją, nie narażając samochodów naszych Klientów na jakiekolwiek szkody. Ponadto, na wezwanie odpowiadamy już w kilka chwil, dlatego nasi Klienci nie tracą połowy dnia na czekania na ekspertów.
 
Otwieranie aut to nie jedyna usługa, którą pogotowie zamkowe wykonuje dla swoich klientów. Jesteśmy niezawodni kiedy konieczne jest awaryjne otwieranie mieszkań.
Poza tym specjalizujemy się w montażu zamków, wymianie zamków oraz naprawie zamków. Dodatkowo prowadzimy serwis zamków Dierre i serwis Gerda, czyli urządzeń zabezpieczających mienie, które uchodzą za najlepsze na rynku. Wierzymy, że gwarantują one stuprocentowe bezpieczeństwo ich użytkowników.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Usługi świadczymy w dzielnicach Gdyni:

Obłuże
Oksywie
Pogórze
Cisowa
Chylonia