Awaryjne otwieranie samochodów Gdynia Dąbrowa

Awaryjne otwieranie samochodów Gdynia DąbrowaZatrzaśnięty samochód to nie lada kłopot dla kierowcy. Bywa, że w chwili nieuwagi kluczyki od auta zostają zatrzaśnięte wewnątrz pojazdu i wówczas niemożliwe jest dostanie się do jego wnętrza. W takiej sytuacji warto skontaktować się z profesjonalnym Pogotowiem zamkowym z Gdyni dzielnica Dąbrowa. Wykonujemy dla Państwa awaryjne otwieranie samochodów. Nasi ślusarze każde awaryjne otwieranie aut realizują bezinwazyjnie, czyli w żaden sposób nie uszkadzają pojazdu Klienta.
Otwieranie aut to tylko jedna z wielu usług, jakie pogotowie zamkowe świadczy swoim Klientom każdego dnie.
 
Zajmujemy się również: awaryjnym otwieraniem mieszkań, montażem zamków, wymianą zamków oraz naprawą zamków. Dodatkowo, prowadzimy serwis zamków Dierre i serwis Gerda; zamki tych producentów uważane są za doskonałej jakości urządzenia o  antywłamaniowych właściwościach.
Pogotowie zamkowe Gdynia Dąbrowa działa dla Państwa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Na Państwa zgłoszenia awarii zamków odpowiadamy natychmiastowo i już po kilkunastu minutach zjawiamy się pod adresem wskazanym przez Klienta.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę


Usługi świadczymy w dzielnicach Gdyni:

Obłuże
Babie Doły
Oksywie
Pogórze
Cisowa
Chylonia