Awaryjne otwieranie mieszkań Gdynia Leszczynki

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdynia LeszczynkiAwaryjne otwieranie drzwi często wykonujemy gdy właściciel domu czy mieszkania zgubi klucze lub zatrzaśnie je w środku pomieszczenia. Bywa, że zamek ulegnie awarii. Awaryjne otwieranie mieszkań należy do częstych zadań, do jakich w tej części miasta wzywani jesteśmy nagminnie. Ślusarze zatrudnieni w pogotowiu zamkowym dają gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. Jednocześnie gwarantują, że podczas prac ślusarskich Państwa mienie nie zostanie w najmniejszym stopniu uszkodzone.
 
Otwieranie zamków, tak jak wszystkie świadczone przez nas usługi, zawsze wykonujemy z ogromną precyzją i starannością. Szeroka rzesza zadowolonych z naszych usług Klientów świadczy o tym, że dobrze wywiązujemy się z wykonywanych zadań.
Inne usługi ślusarskie, jakie pogotowie zamkowe Gdynia Leszczynki wykonuje każdego dnia, to awaryjne otwieranie samochodów, montaż zamków, naprawa zamków oraz wymiana zamków. Dodatkowo prowadzimy serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda, które naszym zdaniem najlepiej dbają o bezpieczeństwo domów i pomieszczeń naszych Klientów.
Pogotowie zamkowe Gdynia Leszczynki działa całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Na wezwania odpowiadamy szybko, a pracę wykonujemy solidnie.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę


Usługi świadczymy w dzielnicach Gdyni:

Obłuże
Babie Doły
Oksywie
Pogórze
Cisowa
Chylonia