Awaryjne otwieranie mieszkań Gdynia Dąbrowa

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdynia DąbrowaPogotowie zamkowe w Gdyni w dzielnicy Dąbrowa tworzy grupa profesjonalnych ślusarzy, którzy posiadają szeroka wiedzę na temat ślusarstwa. Nasi pracownicy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, by móc Państwu pomagać w każdej trudnej sytuacji z zamkiem. Codziennie zajmujemy się awaryjnym otwieraniem drzwi. Nasi ślusarze wykonują także awaryjne otwieranie mieszkań. Każdą tego typu pracę realizujemy z   ogromną precyzją oraz starannością. Zdajemy sobie sprawę, że o kluczach można zapomnieć o każdej porze dnia oraz nocy, dlatego prowadzone przez nas pogotowie zamkowe działa całodobowo, 7 dni w tygodniu.
Działamy błyskawicznie – już w kilka chwil po otrzymanym zleceniu pojawiamy się pod adresem wskazanym przez naszego Klienta.
 
Otwieranie zamków to nie jedyna usługa, jaką pogotowie zamkowe Gdynia Dąbrowa realizuje dla swoich Klientów. Wykonujemy również takie usługi jak awaryjne otwieranie samochodów, montaż zamków, wymiana zamków, naprawa zamków. Dodatkowo prowadzimy serwis zamków Dierre i zamków Gerda, które są uważane za najlepsze systemy antywłamaniowe dostępne na polskim rynku, gwarantujące Klientom stuprocentowe bezpieczeństwo.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę


Usługi świadczymy w dzielnicach Gdyni:

Obłuże
Babie Doły
Oksywie
Pogórze
Cisowa
Chylonia