Montaż i wymiana zamków Gdynia Dąbrowa

Montaż i wymiana zamków Gdynia DąbrowaPogotowie zamkowe Gdynia Dąbrowa każdego dnia zajmuje się montażem zamków oraz wymianą zamków. Nasi ślusarze to doskonali fachowcy, którzy podejmują się realizacji każdego zadania ślusarskiego. Dodatkowo, wciąż doskonalą swoje umiejętności zawodowych uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach branżowych. Podczas tych zajęć poznają najnowsze metody montowania zamków oraz ich wymiany.
Dobro Klientów Pogotowie zamkowe z gdyńskiej Dąbrowy stawia na pierwszym miejscu. Dlatego, kiedy wykonujemy nasze usługi wykorzystujemy zamki Gerda oraz zamki Dierre, które przez specjalistów uważane są za najlepsze systemy antywłamaniowe dostępne na polskim rynku.
 
Pogotowie zamkowe z Gdyni przygotowało dla swoich Klientów także inne usługi ślusarskie, wśród których znajdują się: naprawa zamków, awaryjne otwieranie drzwi oraz awaryjne otwieranie samochodów.
W trosce o naszych Klientów działamy całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Pracujemy także w niedziele i wszystkie święta. Polecamy się jako zespół najlepszych specjalistów od ślusarstwa!
 
Zapraszamy.
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę


Usługi świadczymy w dzielnicach Gdyni:

Obłuże
Babie Doły
Oksywie
Pogórze
Cisowa
Chylonia