Montaż i wymiana zamków Gdynia Oksywie

Montaż i wymiana zamków Gdynia OksywiePogotowie zamkowe Gdynia dzielnica Oksywie specjalizuje się w takich usługach jak wymiana zamków oraz montaż zamków. Każdy ślusarz, który zatrudniony jest w naszym pogotowiu zamkowym doskonale wie, jak ma wykonać swoją pracę, aby Klient był zadowolony i mógł czuć się bezpiecznie.
Jednym z naszych atutów jest fakt, że podczas montowania zamków wykorzystujemy produkty najlepszej jakości, czyli zamki Gerda oraz zamki Dierre, które gwarantują sto procent bezpieczeństwa i zadowolenia z ich użytkowania na wiele lat.
 
Prowadzone przez nas pogotowie zamkowe dla swoich Klientów ma wiele innych usług ślusarskich do zaoferowania. Warto wspomnieć o takich pracach jak awaryjne otwieranie drzwi oraz awaryjne otwieranie samochodów. Podczas takich zleceń niezwykle ważna jest dokładność i precyzja wykonania, czym cechują się nasi ślusarze.
Pogotowie zamkowe Gdynia Oksywie zlecenia przyjmuje całodobowo przez 7 dni w tygodniu – my zawsze odpowiadamy na wezwania naszych Klientów.
 
Zapraszamy!
Kontakt: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę


Usługi świadczymy w dzielnicach Gdyni:

Obłuże
Babie Doły
Pogórze
Cisowa
Chylonia