Montaż i wymiana zamków Gdynia Wielki Kack

Montaż i wymiana zamków Gdynia Wielki KackPogotowie zamkowe z Gdyni na Wielkim Kacku codziennie wykonuje takie usługi jak montaż zamków oraz wymiana zamków. Nasi ślusarze każdego dnia zdobywają bezcenne doświadczenie, które przekłada się na jakość wykonywanych przez nas usług. Staramy się, aby Klienci byli zadowoleni z naszych usług, dlatego gdy wykonujemy montowanie zamków, wykorzystujemy zamki Gerda oraz zamki Dierre. Naszym zdaniem, gwarantują one Państwu wysoki poziom bezpieczeństwa.
 
Prowadzone przez nas pogotowie zamkowe zatrudnia wyłącznie najlepszych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, znających się na wykonywanym zawodzie. Każdego dnia naprawiamy zepsute zamki, zapewniając Państwu bezpieczeństwo. Dodatkowo wykonujemy takie usługi ślusarskie jak awaryjne otwieranie drzwi czy awaryjne otwieranie samochodów. Ponadto prowadzimy serwis zamków Dierre oraz zamków Gerda – urządzeń zabezpieczających mienie światowej klasy producentów.
Pogotowie zamkowe z gdyńskiego Wielkiego Kacka pracuje dla Państwa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Śmiało można do nas dzwonić w niedziele i święta oraz o każdej porze dnia i nocy. Odbierzemy połączenie i przyjmiemy zlecenie pomocy w usunięciu awarii zamka bądź wykonania awaryjnego otwarcia.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę


Usługi świadczymy w dzielnicach Gdyni:

Obłuże
Babie Doły
Oksywie
Pogórze
Cisowa
Chylonia